Українські гросмейстери здобули бронзу командного чемпіонату Польщі
Вчора
3
Атмосфера змагань
Фото: Facebook
Атмосфера змагань

У Польщі завершився командний чемпіонат країни з шахів – Ekstraliga 2026, який традиційно зібрав найсильніші клуби та провідних шахістів Європи.

Ekstraliga 2026
(Польща, командний чемпіонат, 10 команд)

1. KSz Silesia TBI Technology Racibórz – 33,5 (9 матчевих очок)
2. VOTUM SA Polonia Wrocław – 32,5 (7)
3. Wieża POMOT Pęgów – 32 (7)
4. HETMAN GKS Katowice – 29 (6,5)
5. Akademia Szachowa Emphie Gliwice – 27 (4)
6. ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza – 28 (3,5)

Особливо приємно, що у складі бронзових призерів – Wieża POMOT Pęgów – виступали українські гросмейстери Андрій Волокітін та Ігор Самуненков, які зробили вагомий внесок у завоювання командою місця на п'єдесталі.

Ще одним представником України на польській першості став Роман Дегтярьов, який захищав кольори клубу ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza. Його команда завершила турнір на шостій позиції.

Нагадаємо, що 18 червня – день народження Андрія Волокитіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Олександр Бортник та Мартин Кравців зіграють у фіналі Esports Nations Cup 2026

Більше новин